Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA
Skip to content Skip to navigation

  BİLGİ-EĞLENCE SİSTEMİ

  BİLGİ-EĞLENCE SİSTEMİ

  Fiat 500e’nin yeni bilgi-eğlence sistemi “La Prima'nın parlak 10,25’’ Navigasyonlu Tablet Ekran’ı , tüm berraklığıyla her zaman gözünüzün önünde. La Prima'nın JBL Premium ses sistemi sayesinde her yolculukta benzersiz ses deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Kapılar açıldıktan sonra 5 saniyeden kısa sürede otomobildeki tüm akıllı telefonlara bağlanan ultra hızlı Bluetooth’u da unutmamak gerek. Sezgilere hitap eden ve kişiselleştirilmiş bir arayüzle donatılan sistem, sürücünün ekran düzenini kendi ihtiyaçlarına göre ayarlamasını mümkün kılıyor. Ayrıca, sesli kontrol sistemini “Hey Fiat” komutuyla kullanmak şimdi çok daha kolay.

  KABLOSUZ APPLE CARPLAY

  Elektrikli Yeni Fiat 500e, Apple CarPlay ile uyumlu. iPhone’unuzu Uconnect™ 10,25" ekrana bağlayıp Apple CarPlay’i Siri sesli kontrol veya dokunmatik ekran ile kablosuz olarak kontrol edebilirsiniz. Kablosuz Apple CarPlay, iPhone’unuzu otomobilinizde kullanmanın daha akıllı ve daha güvenli yolu. Yola odaklanmaya devam ederken yol tarifi alabilir, arama yapabilir, mesaj gönderip alabilir ve Apple Music, sesli kitap veya podcast dinleyebilirsiniz. CarPlay, iPhone ve Siri, Apple şirketinin tescilli markalarıdır.
  Uyumlu cihazları keşfetmek için buraya tıklayın.

  KABLOSUZ ANDROID AUTO™ 

  Elektrikli Yeni Fiat 500e, Android Auto™ ile de uyumludur ve (uyumlu telefonlara) kablosuz olarak bağlanabilir. Akıllı telefonunuz otomobile bağlandıktan sonra kullanıcı dostu arayüz, uygulamalarınızı Uconnect™ 10,25" ekranda görüntüler. Müzik tercihlerinizi ve rehberinizi yönetebilir ve Google Maps sayesinde haritaları ve trafik koşullarını gerçek zamanlı olarak, doğrudan dokunmatik ekrandan ve güvenliği riske atmadan keşfedebilirsiniz.

  Google, Google Play ve Android Auto, Google şirketinin tescilli markalarıdır. Android Auto’yu otomobilinizin ekranında kullanmak için Android Auto uyumlu bir otomobile, Android 5.0 veya üzeri bir sürümle çalışan bir Android telefona ve Android Auto uygulamasına ihtiyacınız olacaktır. Kablosuz Android Auto’yu kullanmak için aşağıdakilerden birine sahip olmanız gerekir:
  • Android 11.0 ve 5 GHz Wi-Fi ağına sahip herhangi bir akıllı telefon. Avrupa Birliği’nde akıllı telefonların otomobil içinde 5 GHz Wi-Fi ağını kullanabilmeleri için ek yasal gereklilikleri karşılamaları gerekmektedir.
  • Android 10.0 yüklü Google veya Samsung akıllı telefon.
  • Android 9.0 çalıştıran Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+ veya Note 8 telefon.

  Uyumlu cihazları keşfetmek için buraya tıklayın.