Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA

Kalabalıklarda fark yaratmaya hazır mısınız? Öyleyse tıpkı sizin kadar kendine has özellikteki ikonik şehir otomobili Fiat 500C’yi keşfedin.

Gerçekten iddialı olmayı istiyor musunuz? En son modelimiz olan Star ile tanışın.

Yeni 500 Dolcevita


Yeni 500 Dolcevita ile kişisel tarzınızı konuşturun. Özel mavi ve beyaz çizgili tavanı, ahşap ön paneli ve merkezi hasır görünümüne sahip kumaş olan fildişi deri koltukları sayesinde fark yaratacağınıza emin olabilirsiniz.

KEŞFET

Teknoloji

Müziksiz bir İkon ne ifade eder ki?
Fiat 500C Android Auto™

Işıltılı bir koleksiyon – Apple Carplay

Işıltılı bir koleksiyon – Apple Carplay

500C direksiyonuna geçin ve sürüş esnasında iPhone’unuzu daha güvenli ve akıllı biçimde kullanmanın yollarını keşfedin. Apple CarPlay sayesinde artık iPhone’unuzun UconnectTM 7” HD ile bağlantısını sağlayıp yol tarifi alabilir, arama yapabilir, mesaj gönderip alabilir ve yola odaklanıp aynı zamanda Apple Music, sesli kitap veya ses kayıtları dinleyebilirsiniz. Siri ses kontrol sistemi veya dokunmatik ekran özelliği sayesinde CarPlay’in kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Uyumlu cihazlara göz atmak için buraya tıklayın.

CarPlay, iPhone ve Siri, Apple Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.

Fiat 500C multimedia radio technology

Sürüşün en iyi yolu – Android AutoTM

Android AutoTM ve UconnectTM 7” HD kullanın, akıllı telefonunuzun 500C ile kolayca bağlantısını sağlayın. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde güvenliğinizi tehlikeye atmadan haritaların, müziğin, kişilerinizin ve daha birçok şeyin kontrolünü kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Ayrıca 50 milyon reklamsız şarkıya erişim hakkı sağlayan Android AutoTM kullanarak Apple Music dinleyebilirsiniz.

Uyumlu cihazlara göz atmak için buraya tıklayın

Android, Android AutoTM, Google Play ve diğer markalar, Google Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.