Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA

Fiat 500L Cross Plus

Fiat 500L Cross Plus

500L Cross Plus:

Maceralar diyarının otomobili.

Hatıralar, en sevdiklerinizle beraberken ortaya çıkar. Fiat 500L Cross Plus: medeniyet biter ve macera başlar.

Teknoloji

Radio USB Fiat 500L Cross

Yeni Uconnect 7’’ HD dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemi ve USB

Yeni 7’’ dokunmatik ekran ile şarkı listelerinizi ve favori radyo istasyonlarını görüntüleyebilir ve diğer fonksiyonlara da sadece bir dokunuşla ulaşabilirsiniz. USB çıkışı ile harici cihazlarınızı bağlayıp müzik çalabilir, uygulamalarınızı kullanabilirsiniz.

Nereye giderseniz gidin, müzik hep sizinle olsun.

500L tecnologia camera retromarcia

Geri Görüş Kamerası

Her macera yola meydan okumaktır. Kimi meydan okuma diğerlerinden daha zordur. İşte o an, tek yapmanız gereken geri gidip başka bir yol seçmektir. Endişelenmeyin, 500L Cross Plus’ı geri vitese taktığınızda geri görüş kamerası ekranda size arkanızda neyin olduğunu net olarak gösterecek. Dinamik kılavuz çizgileri sayesinde manevralarınızı kusursuz bir şekilde yapabileceksiniz.

500L Cross tecnologia camera retromarcia

Kendi yolunuzdan gidin

Orta konsolda yer alan yeni Sürüş Modu Seçici size üç farklı sürüş modu( Normal,Traction+, Yokuş İniş Desteği) sunuyor. Bu özellik sayesinde aracınızı farklı koşullarda en güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Apple CarPlayFiat 500L Cross

Apple CarPlay

500L artık CarPlay desteği özelliğine sahip. Apple CarPlay Iphone’u arabada kullanmak için en akıllı ve güvenli yönteminiz. Trafik bilgilerini öğrenebilir, arama yapabilir veya mesajlaşabilirsiniz. En önemlisi de bunca işi dikkatinizi yoldan ayırmadan yapabilirsiniz. Siri sayesinde sesli komut verebilir, dokunmatik ekran ve direksiyon tuşlarıyla elle kontrol de sağlayabilirsiniz. .

Hangi cihazların uyumlu olduğunu görmek için tıklayın..

CarPlay, iPhone ve Siri Apple Inc. Adına tescilli markalardır