Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA

Yeni 500L
Mirror

Tamamen yeni bir deneyim ve çok daha bağlanılabilinir. 500L Mirror’ı keşfedin.

Yeni 500L Mirror

Fiat 500L Cross Mirror

İçi yüksek teknolojili

Yüksek teknoloji ruhunu keşfedin. Yeni nesil UconnectTM teknolojisiyle her yerde bağlantıda kalın, 3,5” TFT'nin parlak renkleriyle en iyi multimedya kalitesinin keyfini çıkarın.

İç mekan ve teknoloji

"[.....] Yeni 500L Mirror’da her şey sürüş keyfiniz düşünülerek tasarlanmıştır. Gövde renginde torpido ve yüksek kaliteli siyah kumaş koltuklar gibi konforlu ve zarif iç detaylarla seyahatinizi şıklaştırın. […]

Teknoloji

Uconnect Fiat 500L Mirror

Yüksek Çözünürlük

Gerçek bir teknoloji olmadan gelecekten söz edilemez. Bu nedenle, 500L Mirror hands free ve Bluetooth özellikli Uconnect™ 7” HD yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran ile donatıldı.
TFT Fiat 500L Mirror

TFT

500L‘nin 3,5” TFT yol bilgisayar ekranı seyahatlerinizde vazgeçilmez yoldaşınız olacaktır. Dijital ekran üzerinde hız göstergesi, termometre ve vites değiştirme zamanını haber veren Vites Değiştirme Uyarısı gibi yararlı bilgiler yer alır.

Apple CarPlay Fiat 500L

Apple CarPlay

Yeni 500L Mirror, Apple CarPlay desteği özelliğine sahiptir.
Apple CarPlay, aracınızdayken iPhone’unuzu kullanmanın en akıllı ve en güvenli yoludur. 500L Mirror ekranında CarPlay için özel olarak uyarlanmış ana özellikler ve uygulamalar sayesinde yol tarifi alabilir, arama yapabilir, mesaj gönderip alabilir ve yola odaklanıp müzik dinleyebilirsiniz. Siri sayesinde, iPhone'un ana işlevlerini ses komutlarını kullanarak veya dokunmatik ekran ya da direksiyon üzerinden kontrol edebilirsiniz.

CarPlay, iPhone ve Siri, Apple Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.

Android Auto Fiat 500L Mirror

Android Auto™

Yeni 500L Mirror Android Auto™ ile uyumludur.

Android Auto™, direksiyon başında güvenliğinizi riske atmadan içeriklerinize ve uygulamalarınıza erişiminizi kolaylaştırır. 500L Mirror’ın kullanıcı dostu arayüzüyle, uygulamalarınız ekranda rahat okunabilen sayfalarda gösterilir. Google Haritalar, gerçek zamanlı trafik verileri ve çok daha fazlasını sağlarken en üstün hands-free teknolojisi de ellerinizi direksiyondan ayırmadan arama yapmanıza ve mesaj gönderip almanıza imkan tanır.