Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA

Performans ve Güvenlik

Fiat Egea S-Design, standart olarak en yeni güvenlik sistemlerine sahip. 6 adet hava yastığı ve Yokuş Kalkış Desteği özelliğine sahip ESC sisteminin yanı sıra ABS(…), Elektronik Fren Güç Dağılımı (EBD), viraj içi aydınlatmalı sis farları ve Lastik Basıncı İzleme Sistemi (TPMS) mevcuttur.

Fiat Tipo S-Design ABS

Fiat Egea S-Design, ön hava yastıkları, perde hava yastıkları ve yan hava yastıkları dâhil olmak üzere 6 adet hava yastığına sahip olup tüm yolculuklarınızda maksimum koruma garantisi verir.

Fiat Tipo S-Design Airbags

Sofistike ESC stabilite kontrol sistemi sayesinde acil durumlarda frenleme sırasında veya kaygan yollarda en üst düzey aktif güvenlik ve mükemmel kontrol. Sistem; ASR/MSR (Patinaj Önleme Sistemi ve motor çekme torku kontrolü), PBA(Panik Fren Destek), HSA(Yokuş Kalkış Desteği), ERM(Elektronik Devrilme Önleme) ve TCS (Çekiş Kontrol Sistemi) özelliklerini içerir.

Tipo S-Design Auto ESC

Egea S-Design, Çarpşma Uyarı ve Otomatik Acil Durum Freni Sistemi sayesinde olası çarpışmaları algılar ve frenleme sistemini devreye sokar 

Fiat Tipo S-Design Full Brake Control

Egea S-Design, Adaptif Hız Sabitleme Sistemi, ön tarafta yer alan radarını kullanarak öndeki araç ile seçilen güvenli sürüş mesafesini korur.

Fiat Tipo S-Design Adaptive Cruise Control

Yeni Egea S-Design, hız sınırlayıcı özelliği ile ayarlamış olduğunuz hız sınırını korur.

Fiat Tipo S-Design Speed Limiter

ASR (Patinaj Önleme Sistemi), yol tutuşu düşük yüzeylerde dahi her hızda Fiat Egea S-Design'ın çekiş gücünü optimize eden fren ve motor kontrolünü kullanır.

Fiat Tipo S-Design Auto ASR

Yokuş kalkış desteği, aracı yokuş yukarı pozisyonda çalıştırma anında aracı yaklaşık 2 saniyeliğine frende tutarak sürücüye yardımcı olur ve sürücünün tekrar freni kullanmasına gerek kalmaksızın harekete geçmeyi kolaylaştırır.

Fiat Tipo S-Design Hill Holder

Yüksek dayanıklı çeliklerin cömert bir şekilde (toplamın yaklaşık %80'i oranında) kullanımı ve yapısal yapıştırıcılar sayesinde, Yeni Fiat Egea S-Design sert ama hafif bir gövdeye sahiptir. Genel olarak ortaya çok düşük ağırlıkla birlikte mükemmel bir kontrol ve çarpıcı bir çarpışma direnci çıkar..

Fiat Tipo S-Design Chassis

Yeni Fiat Egea S-Design, önde bağımsız McPherson süspansiyon kolları ve arkada tork çubukları sayesinde güvenilir, hafif ve verimli bir birleşim sunar. Frekans Bağlı Şok Emiciler (1.6 Dizel versiyonlarda) kuvvetleri daha etkin bir şekilde sönümler.

Fiat Tipo S-Design McPherson suspensions

11 metreden az rekor özellikte dönüş çapı sayesinde, Yeni Egea S-Design ile en zorlu manevralar dahi hızlı ve kolay alınır.

Fiat Tipo S-Design turning diameter