Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA
Skip to content Skip to navigation

TOFAŞ SEZONU HARLEM İLE AÇTI

TOFAŞ SEZONU HARLEM İLE AÇTI

Türk basketbolunun efsaneleri arasında yer alan, yenilenen kimliğiyle geçtiğimiz yılı başarıyla tamamlayan ve bu sezon Türkiye’yi yeniden Avrupa’da, EuroCup'ta temsil edecek Tofaş Spor Kulübü yeni sezonu Tofaş Spor Salonu’nda gerçekleşen dev bir etkinlikle açtı.

1962’de kurulan ve dünyanın birçok yerinde nefes kesen gösterilere imza atan basketbol ve eğlence ekibi Harlem Wizards, Tofaş Spor Kulübü sezon açılışı organizasyonu kapsamında “Bursa”ya gelerek muhteşem bir şova imza atarken, içlerinde Tofaş Spor Kulübü altyapı oyuncularının da bulunduğu City Legendz takımı ile bir gösteri maçı yaptı. Harlem Wizards, gecenin sonunda salondaki tüm minikleri sahaya davet ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bursa’nın gücünü arkasına alarak sahaya çıkan Tofaş Spor Kulübü’nün Bursa’ya sürprizleri Harlem Wizards ile sınırlı kalmadı, ünlü basketbol gösteri grubunun yanı sıra Fiat Dancing Queens de gecede sahne alarak organizasyonun yıldızlarından biri oldu.

Bursa halkının yoğun ilgi gösterdiği organizasyonda Tofaş Spor Kulübü’nün 2017-2018 kadroları tanıtıldı; merakla beklenen yeni sezon formaları görücüye çıktı.

Gecenin sürprizlerinden bir diğeri ise 1999 ve 2000 yılarında Tofaş formasıyla üst üste lig ve kupa şampiyonlukları yaşayarak tarihi başarılara imza atan David Rivers oldu. Euroleague “One Team Project” sosyal sorumluluk projesi kapsamında “Kulüp Elçisi” görevini üstlenen Rivers “ ‘Yeni Nesil Tofaş’ programında basketbol eğitimi alan çocuklarla sahaya çıktı ve tekrar Tofaş’la çalışmaktan büyük bir heyecan duyduğunu ifade etti.