Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA
Skip to content Skip to navigation

Orjinal Yedek Parça ve Yetkili ServisNeden Orjinal Yedek Parça?

OPAR markası, Fiat Ricambi ve Fiat Accessori markaları ile birlikte orijinal ve eşdeğer parçalarda, Diğer Marka, Akü, Aksesuar ve Yağ markaları ile birlikte Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş. bünyesinde ve güvencesinde hizmet vermektedir.  “TOFAŞ Yedek Parçası her yerde bulunur” imajını oluşturan ve bunu belleklere kazıyan OPAR, Tofaş’ın araç satışındaki başarısına büyük katkı sağlamıştır.

Bu parçalar;

  • Aracınızın güvenliğini, kalitesini, dayanıklılığını ve estetiğini korumasını sağlar.
  • Aracınızın orjinalliği korunur. Üretici garantisinin sürdürülmesini sağlar.
  • Aracınızı maksimum performans göstermesini sağlar.
  • Aracınızın ömrünü uzatır.
  • Maddi kazanç sağlar.

Neden Yetkili Servis?     

Fiat yetkili servislerinde orijinal yedek parçalarımız ve konusunda uzman eğitimli personelimiz tarafından üretici firma standartlarında bakım ve onarım hizmeti verilmektedir.  Yetkili servislerimizde yapılan ve müşterilerimiz tarafından bedeli ödenen işçilikler, kilometre sınırı olmaksızın 24 ay boyunca onarımı yapan yetkili servisin ve değiştirilen yedek parçalar kilometre sınırı olmaksızın 24 ay boyunca Fiat’ın garantisindedir.

Yetkili servislerimizde müşterilerimize ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Bakım ve mekanik  aksam onarımı için araçlarını servise bırakan ve aynı gün içinde teslim alamayan şahıs müşterilerimiz ücretsiz yedek araç hizmetimizden yararlanabilir. Aracı aynı gün içinde teslim edeceğimiz durumlarda ulaşım ihtiyacınızın olması durumunda gideceğiniz yere ulaşmanız için ulaşım hizmeti sunulmaktadır.  Ayrıca müşterilerimiz aracı serviste iken durumunu online olarak takip edebilirler.