Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA
Skip to content Skip to navigation

KONTROLLÜ UZATILMIŞ GARANTİ


Kontrollü Uzatılmış Garanti hizmeti ile garantisi sona eren aracınızı 1 yıl/30.000 km daha FIAT güvencesiyle kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca bu süre zarfında acil yol yardım hizmetlerini ücretsiz olarak sunuyoruz.


Kontrollü uzatılmış garanti aracınızın motor, vites kutusu, direksiyon sistemi ve üniteleri (Body Computer, ECU Motor Kontrol Ünitesi, AirBag Ünitesi, ABS Ünitesi, Elektrikli Direksiyon Ünitesi, Klima Ünitesi, Gösterge Ünitesi, MTA Vites Kutusu Ünitesi ve araçta bulunan benzeri elektronik kontrol üniteleri) 1yıl/30.000 km boyunca garanti altına almaktadır. Bu sayede ilerleyen dönemlerde aracınızda ilgili parçalarda ürün veya üretim kaynaklı bir olumsuzluk yaşamanız durumunda FIAT garantisi ile ücretsiz olarak giderilir. 


Kontrollü uzatılmış garanti hizmetini satın almak için; FIAT yetkili servisleri ile irtibata geçebilirsiniz.


Kontrollü uzatılmış garanti 1 yıl ya da 30.000 kilometre hangisi önce dolarsa sona erer. Kontrollü uzatılmış  garanti satışı öncesi aracın kontrol formuna göre kontrolleri yapılır. Bir arıza tespit edilmesi halinde arızaların onarımı müşteri ödemeli olarak gerçekleştirilir. Ducato, Scudo, Freemont, Fullback modelleri haricinde, garanti süresi dolmuş araçlara satılabilmektedir.  Garantinin geçerliliği için FIAT tarafından belirlenen periyotlarda aracınızı FIAT Yetkili Servislerine bakıma götürmelisiniz.