Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA
Skip to content Skip to navigation

  PAKETLER

  Hangi paketin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu görün ve kendinizinkini seçin! Her biri yeni Egea Sedan aracınızı daha da benzersiz kılmak için özel olarak tasarlandı!

  GÜVENLİK (LIMITED VERSİYON)

  • ŞERİT TAKİP ASİSTANI Saatte 60 km hızın üzerinde seyrederken aracın istem dışı şekilde şerit dışına çıkması durumunda sistem, aracı şerit içine döndürmek amacıyla direksiyon direnci ile birlikte gösterge panelinde görsel bir işaret oluşturur

  • AKILLI HIZ ASİSTANI VE TRAFİK İŞARETİ TANIMLAMA SİSTEMİ Yeni Egea, trafik işaretlerini algılayıp tanır ve bunları TFT gösterge paneline yansıtır. Hız sınırlayıcı etkin olduğunda, aracın hızını Trafik İşareti Tanıma sistemi tarafından okunan izin verilen maksimum düzeye ayarlamak mümkündür

  • YORGUNLUK UYARI ASİSTANISistem, aracın yana doğru hareketlerini izleyerek yorgunluk başlangıcı belirtilerini algılayabilir ve size mola vermenizi önerir. Gösterge panelinde görsel ve sesli uyarılar kaydedilir.

  • ÇARPIŞMA UYARI VE OTONOM FRENLEME SİSTEMİBu sistem sayesinde, saatte 200 km'ye kadar olan hızlarda öndeki araçla çarpışma riskini ortadan kaldırın veya azaltın. Başlangıçta araç, gösterge panelindeki sesli ve görsel uyarılarla sürücüyü uyarır. Sürücünün yanıt vermemesi durumunda sistem, potansiyel çarpışma riskini ortadan kaldırmak veya azaltmak için otonom olarak frenleme yapar.

  • AKILLI UZUN FARLAR Uzun farlar açık halde seyretmeye imkan tanırken karşıdan gelen veya öndeki araçlara parlama yaratmayı önleyerek geniş görüş imkanı sağlar ve gece sürüşlerini daha güvenli hale getirir.