Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA
Skip to content Skip to navigation

Fiat Connect

Aracınızla ilişkinizi değiştiren teknoloji…

Fiat Connect cihazı ve mobil uygulaması, aracınız ile ilgili verilere kolayca ulaştırır, katma değerli fonksiyonları ile sizi Fiat’ınıza her yerden bağlar. Kontrol ve kolaylık hep sizinle olur.

Connect' li Fiat Dünyası

Fiat Connect Kasko

Connect bağlanabilirlik teknolojisi, sağladığı şeffaflık ve kişiselleştirme yetkinliğiyle araç kaskosunda müşterilere verim sağlıyor ve gereksiz ücretler ödetmiyor.

Fiat’ın Connect ürünüyle ve Aksigorta, Axa ve Allianz güvencesiyle hazırlanan Connect Kasko poliçesi müşterilere;
  • İlk poliçede %10 indirim
  • Yenileme döneminde sürüş puanına göre %10’na varan indirim ve ayrıca kullanılmayan günlerden 500 TL’ye varan ek bir fayda da sunuyor.

VİDEOYU İZLE

Uzaktan Kontrol

Araç görselinin üzerindeki kilit ve bagaj ikonlarına tıklayarak, kendi belirlediğiniz pin kodunuz ile aracınızın kilitlerini istediğiniz uzaklıktan açıp kapatabilirsiniz.

Aracınızın konumunu istediğiniz zaman anlık olarak görüntüleyebilir (takip edebilir), park halindeyse, ne kadar süredir park halinde olduğunu görebilirsiniz.

VİDEOYU İZLE

LPG Seviye Göstergesi

Aracınızın LPG kitine eklenecek bir sensör ile uygulama içinden LPG seviyesini görebilirsiniz.

Çocuk Unutma Bildirimi

Ducato model araçlarınızda koltukta çocuk unutulduğunda telefonunuza önce uyarı bildirimi gelir. 5 dakika içinde duruma müdahale edilmediyse, Müşteri İlgi Merkezi tarafından aranırsınız.

Ambulans Hizmeti

Olası bir kaza anında ambulansa ihtiyacınız olup olmadığını öğrenmek için Fiat Müşteri İlgi Merkezi tarafından aranırsınız. Eğer size ulaşılamazsa her ihtimale karşı bulunduğunuz yere ambulans gönderilir.
VİDEOYU İZLE

Çekilme Uyarısı

Aracınız anahtarsız bir şekilde konum değiştirdiğinde (örneğin park edilen konumdan çekiliyorsa), telefonunuza bildirim gönderilir.
VİDEOYU İZLE

Lastik ve Akü Bildirimi

Aracınızın lastik, akü ve adblue durumunu istediğiniz uzaklıktan görüntüleyebilirsiniz.

Lastik basıncı, akü değerleri ve adblue seviyelerindeki kritiklik durumunda uyarı alırsınız, problem yaşamadan müdahale edebilir güvenle aracınızı kullanabilirsiniz.

İdeal lastik basıncı ve akü değerleri bilgilerini öğrenebilir, yanlış uygulamaların araca verdiği zararı ve nelere dikkat edilmesi gerektiğini okuyabilirsiniz.

VİDEOYU İZLE

Yakıt Bildirimi

Akaryakıtınız çeyrek depo altına düştüğünde bir bildirimle en yakın benzin istasyonuna yönlendirilirsiniz
VİDEOYU İZLE

Kara Kaza Nokta Bildirimi

Aracınızla seyir halindeyken kaza ile sık karşılaşılan bir noktaya yaklaştığınızda özel bir bildirim sesi ile uyarılırsınız.

* Kaza kara noktaları daha önce kazayla sık karşılaşılmış, trafikte tehlike yaratan ve EGM’den alınan 225 nokta baz alınarak oluşturulmuştur.

VİDEOYU İZLE
Geçmiş Servis
İşlemleri
Uygulama üzerinden servis randevusu alabilir, servis işlem kayıtlarınızı inceleyebilirsiniz. Servis yerini, saatini, hangi işlemlerin ne kadar ücretle yapıldığını ve servis danışman bilgilerini görebilirsiniz.

Periyodik
Bakımlar
Aracınızın periyodik bakım listesini görebilir ve hangi bakımda neler yapılacağını inceleyebilirsiniz. Bir sonraki bakımınıza kaç kilometre kaldığını görerek, randevu alabilirsiniz. Ayrıca bakımınız yaklaştığında, bakım hatırlatma bildirimi alabilirsiniz.
Araç İkaz
Bildirimleri
Araç gösterge panelinde karşılaşabileceğiniz ve araç kılavuzunda yer alan tüm uyarı lambalarını görebilirsiniz. Arızaların ne anlama geldiğini ve bu durumda ne yapmanız gerektiğini okuyabilirsiniz. Uyarıları uygulama ana ekranında bildirim olarak alabilirsiniz.
  • Uygulamayı kullandığınız süre boyunca, kaç yolculuk yaptığınızı, toplam sürüş zamanınızı ve kaç kilometre gittiğinizi görebilirsiniz.
Sahip Olmak İçin

• Fiat Connect uyumlu modellerimiz, sahip olma süreci ve yıllık yenileme bedeli hakkında bilgi almak için 444 22 55 numarasından Müşteri İlgi Merkezimizi arayabilir ya da Fiat Bayi ve Yetkili Servislerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.