Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA
Skip to content Skip to navigation

BİLGİ-EĞLENCE

500 serisi, Apple CarPlay™ uyumluluğu ve Android Auto™ entegrasyonu sayesinde seyahatleriniz için mükemmel bağlantı sunar

BİLGİ-EĞLENCE

APPLE CARPLAY™

Apple CarPlay™ sayesinde iPhone’unuzu 7’‘ HD Uconnect™ ekrana kolayca bağlayarak sürüş kontrolünü kaybetmeden yol tarifleri alabilir, arama yapabilir, mesaj gönderip alabilir ve Apple Music, sesli kitap ve podcast'leri dinleyebilirsiniz. Siri ses kontrolü ile veya dokunmatik ekranı kullanarak CarPlay™ 'i kontrol edebilirsiniz.

CarPlay ™, iPhone ve Siri, Apple inc'in tescilli ticari markalarıdır.

Uyumlu cihazları keşfetmek için Buraya Tıklayın

ANDROID AUTO™

500, Android Auto™ entegrasyonu sunar. Akıllı telefonunuzu bağlayın ve haritaları, müziği, kişileri ve daha fazlasını tam bir güvenlik içinde yönetin. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde uygulamalarınız, başvurması kolay erişim olarak düzenlenmiş 7’’ HD Uconnect™ ekranda görünecektir.

Google, Google Play ve Android Auto, Google LLC'nin tescilli ticari markalarıdır.

Uyumlu cihazları keşfetmek için Buraya Tıklayın

YENİ BİR ENERJİ.

FIAT’ın Hybrid teknolojisiyle evrim geçiren sürüş deneyimi 500 serisinin tamamına uyarlanarak, ikon haline gelmiş şehir otomobili olan aracı daha da verimli hale getiriyor.HYBRID TEKNOLOJİSİ

Hybrid teknolojisi, 500 ve 500C'nin verimliliğini artırarak, daha üstün ve daha rahatlatıcı bir sürüş deneyimi için CO2 emisyonlarını azaltır. Hybrid sistemi, motorun daha hızlı ve daha seri bir şekilde hareket etmesine yardımcı olarak hızlanma sırasında tepki vermesini iyileştirmeye destek olur. Aküyü şarj etmek gerekmez: sistem kendini yeniden şarj eder, çünkü rahat bir şehir içi ve şehir dışı sürüş için yavaşlama ve frenleme aşamalarında enerjiyi geri dönüştürerek çevreye daha fazla saygı duyar ve tasarruf sağlar.

HER ŞEY KONTROL ALTINDA

7’’ TFT ekran, sürüş bilgilerini, akü seviyesini ve enerji akışını (kullanım ve geri kazanma ) bilgilerini sunarak yolculuğunuz kontrol altına alınır. Doğal olarak verimliliği optimize etmek için ideal vitesi önermekten başka akü seviyesini ve enerji akışını (kullanım ve geri kazanım) kapsar.
“Ürün verileri ve görselleri Türkiye’de satışa sunulanlarla farklılık gösterebilir. Tofaş, önceden haber vermeksizin ürün detaylarını değiştirme hakkına sahiptir.”