Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA

Fiat 500L Cross

Teknoloji

Radio USB Fiat 500L Cross

Yüksek Çözünürlük

Gerçek bir teknoloji olmadan gelecekten söz edilemez. Bu nedenle, 500L Cross Plus hands free ve Bluetooth özellikli Uconnect™ 7” HD yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran ile donatıldı.
500L reversing camera technology

TFT

Son teknolojiye sahip sistemiyle tüm seyahatlerinizi takip edebilirsiniz. 500L‘nin 3,5” TFT yol bilgisayar ekranı seyahatlerinizde vazgeçilmez yoldaşınız olacaktır. Dijital ekran üzerinde hız göstergesi, termometre ve vites değiştirme zamanını haber veren Vites Değiştirme Uyarısı gibi yararlı bilgiler yer alır.

Apple CarPlay

Yeni 500L Cross Plus, Apple CarPlay desteği özelliğine sahiptir..
Apple CarPlay, aracınızdayken iPhone’unuzu kullanmanın en akıllı ve en güvenli yoludur. 500L Cross Plus ekranında CarPlay için özel olarak uyarlanmış ana özellikler ve uygulamalar sayesinde yol tarifi alabilir, arama yapabilir, mesaj gönderip alabilir ve yola odaklanıp müzik dinleyebilirsiniz. Siri sayesinde, iPhone'un ana işlevlerini ses komutlarını kullanarak veya dokunmatik ekran ya da direksiyon üzerinden kontrol edebilirsiniz.

CarPlay, iPhone ve Siri, Apple Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.

Android Auto™

Yeni 500L Cross Plus Android Auto™ ile uyumludur.

Android Auto™, direksiyon başında güvenliğinizi riske atmadan içeriklerinize ve uygulamalarınıza erişiminizi kolaylaştırır. 500L Cross Plus'ın kullanıcı dostu arayüzüyle, uygulamalarınız ekranda rahat okunabilen sayfalarda gösterilir. Google Haritalar, gerçek zamanlı trafik verileri ve çok daha fazlasını sağlarken en üstün hands-free teknolojisi de ellerinizi direksiyondan ayırmadan arama yapmanıza ve mesaj gönderip almanıza imkan tanır.


“Ürün verileri ve görselleri Türkiye’de satışa sunulanlarla farklılık gösterebilir. Tofaş, önceden haber vermeksizin ürün detaylarını değiştirme hakkına sahiptir.”