Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA

Fiat 500L Station Wagon

İkonik tasarım ve maksimum çok yönlülük. 500L Wagon 7 kişilik koltuk kapasitesiyle 500 ailesinin en geniş otomobili!

Teknoloji

Volante comandi integrati Fiat 500L Wagon

Entegre kumandalı direksiyon

Yeni 500L Wagon ile teknoloji, kelimenin tam anlamıyla parmaklarınızın ucunda. Sade tasarımının yanında direksiyon üzerindeki entegre kontrol tuşlarıyla bilgi-eğlence sistemini ve gösterge panelini kolaylıkla kontrol etmenin rahatlığını sunuyor.
Apple CarPlayFiat 500L Wagon

Apple CarPlay

Yeni 500L Mirror, Apple CarPlay desteği özelliğine sahiptir. Apple CarPlay, aracınızdayken iPhone’unuzu kullanmanın en akıllı ve en güvenli yoludur. 500L Mirror ekranında CarPlay için özel olarak uyarlanmış ana özellikler ve uygulamalar sayesinde yol tarifi alabilir, arama yapabilir, mesaj gönderip alabilir ve yola odaklanıp müzik dinleyebilirsiniz. Siri sayesinde, iPhone'un ana işlevlerini sesli komutlarını kullanarak veya dokunmatik ekran ya da direksiyon üzerinden kontrol edebilirsiniz.

CarPlay, iPhone ve Siri, Apple Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.
Android Auto Fiat 500L Wagon

Android Auto™

Yeni 500L Mirror Android Auto™ ile uyumludur.
Android Auto™, direksiyon başında güvenliğinizi riske atmadan içeriklerinize ve uygulamalarınıza erişiminizi kolaylaştırır. 500L Mirror’ın kullanıcı dostu arayüzüyle, uygulamalarınız ekranda rahat okunabilen sayfalarda gösterilir. Google Haritalar, gerçek zamanlı trafik verileri ve çok daha fazlasını sağlarken en üstün hands-free teknolojisi de ellerinizi direksiyondan ayırmadan arama yapmanıza ve mesaj gönderip almanıza imkan tanır.

Android Auto ve Google Haritalar Google Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.
500L Wagon tecnologia camera retromarcia

Akıllı arka kamera

Manevra yapmak artık daha kolay. Geri vitese taktığınızda geri görüş kamerası devreye girer ve yeni 500L Wagon’un ekranında arkada bulunan tüm engelleri görebilirsiniz. Mükemmel, pürüzsüz ve hatasız bir manevraya hazır olun.

“Ürün verileri ve görselleri Türkiye’de satışa sunulanlarla farklılık gösterebilir. Tofaş, önceden haber vermeksizin ürün detaylarını değiştirme hakkına sahiptir.”