Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA

Yeni 500X SportGöz alıcı hatlar

Yüksek performanslı lastikleri ve 19” alaşım jantlar (O) sayesinde ve alçaltılmış yerden yüksekliği ile yola çıkmak hiçbir zaman bu kadar eğlenceli olmamıştı.İyi olmak yetmez

Uyulması gereken kurallar? Hayır, teşekkürler: Yeni 500X Sport ile kuralları kendiniz belirleyin. Yepyeni ve cesur 19” alaşım jantları (O), özel SPORT logosu ve krom çift egzoz ucuyla yola koyulmaya hazır sportif bir görünüm.

TasarımSert ruh

Yeni 500X Sport'a binin ve yeni spor koltukların tarzına, 500 Myron logolu özel titanyum kaplamalı torpidoya ve direksiyon ve ön paneldeki Alcantara ile zenginleştirilmiş detaylara dokunun.

Detaylar

Fiat 500X Sport - Teknik Özellikler

Just one touch

Bir dokunuş yeter

Bir parmak hareketiyle her şeyi kontrol altına alın. UconnectTM 7'' HD, sistemiyle akıllı telefonunuzu kolayca bağlayabilir ve gözlerinizi yoldan ayırmadan müziği, uygulamaları, kişileri ve haritaları kolayca yönetebilirsiniz.
Lorem ipsum

Apple CarPlay

Apple CarPlay, en yeni nesil iPhone’unuzu istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanmanızı sağlar. Oldukça kolay kullanımı sayesinde dikkatinizi yoldan ayırmadan yol tarifi alabilir, arama yapabilir, mesaj gönderip alabilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

CarPlay, iPhone ve Siri, Apple Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.
Lorem ipsum

Android

En yeni nesil akıllı telefonlarla uyumlu Android AutoTM ile, müziklerin, uygulamaların ve çok daha fazlası 500X Sport’un ekranında basit ve sezgisel bir arayüzde, güvenli bir şekilde yönetmenk için görünecektir.Android, Android AutoTM, Google Play Google Inc. şirketinin tescilli ticari markalarıdır.

“Ürün verileri ve görselleri Türkiye’de satışa sunulanlarla farklılık gösterebilir. Tofaş, önceden haber vermeksizin ürün detaylarını değiştirme hakkına sahiptir.”