Size en yakın Fiat Bayisindeki satış danışmanını hemen arayıp kolayca bilgi almak ister misiniz?

ARA GÖRÜNTÜLÜ ARA
Skip to content Skip to navigation

Acil Yol Yardım Ekstra

Acil Yol Yardım Ekstra hizmeti ile FIAT’ınızın garantisi sona ermiş olsa da yol yardımı, çekici hizmeti, yedek araç ve daha birçok hizmetten 1 yıl boyunca ücretsiz yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Acil Yol Yardım Ekstra hizmeti kapsamında yol yardım, aracın en yakın Fiat yetkili servisine çekilmesi, aracın kullanılamayışı nedeniyle ücretsiz konaklama, daimi ikametgaha seyahat ve yolculuğa devam seyahati, seyahate devam amacıyla kiralık araç hizmetleri, oto kapı kilitlenmesi veya anahtarın araç içinde unutulması, lastik değişimi gibi pek çok hizmet 1 yıl boyunca ücretsizdir.*

Acil yol yardım ekstra hizmetini satın almak için; FIAT yetkili servisleri veya 444 22 55 FIAT Müşteri İlgi Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca FIAT Yol Arkadaşım uygulamasını ücretsiz olarak cep telefonunuza indirerek uygulama üzerinde yer alan online mağaza üzerinden satın alabilirsiniz.

Hizmet kapsamı ve detaylı bilgiler için FIAT yetkili servisleri ya da 444 22 55 FIAT Müşteri İlgi Merkezi ile irtibata geçiniz.

*Anahtar kaybı ve lastik değişimi işlemlerinde; yedek parça değişimi ücretlidir.

Model Liste Fiyatı Kampanyalı Fiyat
Tüm Modeller* 150 TL 99 TL

* Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir. Tüm modeller kapsmaına sürücü kursu ve kiralama araçları ile Ducato ve Scudo modeli dahil değildir. Fiyatlara KDV Dahildir. FIAT kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.